Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Služby
Proč být zákazníkem
Jablonecké energetické?
Provozujeme soustavu CZT v Jablonci nad Nisou. Z dvaceti blokových plynových kotelen dodáváme teplo moderními dálkovými podzemními rozvody do bytových domů, firem, škol a komerčních areálů.
ZJISTIT VÍCE
Postaráme se o vás a vaši kotelnu, i když nejste na trase naší sítě dálkového vytápění CZT. Poskytujeme služby na míru pro domovní nebo areálové kotelny. Zajišťujeme profesionální servis.
ZJISTIT VÍCE
Poptávkový formulář

  Potřebné informace

  Jaký kontakt preferujte?

  Dálkové vytápění

  Teplo dodáváme moderními podzemními rozvody z 20 blokových kotelen s minimální přenosovou ztrátou.

  Správa kotelen

  Vaši kotelnu převezmeme do správy nebo vás zdarma připojíme k soustavě dálkového vytápění. V rámci energetického managementu umíme najít a optimalizovat tepelné a energetické ztráty ve vašem objektu.

  Profesionální servis

  Kotelny dálkově monitorujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu (24/7 - je to lepší?). Naši technici zasahují ihned. Zajišťujeme kompletní údržbu a servis.

  Klientský portál

  Máte on-line přístup k údajům o spotřebě, fakturám i smlouvám. Důležité informace posíláme ihned na mobil či e–mail.

  Šetříme životní prostředí

  Do výroby energie zapojujeme kogenerační jednotky a fotovoltaické panely. Vyrábíme teplo a elektrickou energii blíže místům spotřeby, což má dopad na emise škodlivin a přenosové ztráty.

  Šetříme vaše peníze

  Zdarma vybudujeme kotelnu ve vašem domě nebo vás zdarma připojíme k dálkovému vytápění. Přenosové ztráty jsou díky moderní soustavě dálkového vytápění CZT minimální. V rámci energetického managementu umíme najít a optimalizovat tepelné a energetické ztráty ve vašem objektu.

  • Od 20.5.od 9:00 do 24.5.2024 do 16:00 hod.- Z důvodu propojení nového potrubí dojde k přerušení dodávky tepla na vytápění - do objektů B.Němcové 38,40 (aktualizace: vzhledem k technickým potížím termín prodloužen).

  X