Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Nelíbí se vám pohled z okna? Změňte ho!

Chcete ovlivnit podobu a vzhled svého bydliště, čtvrti nebo celého města? Právě teď máte možnost díky Jablonecké energetické. Ta chce dát „nový kabát“ svým bývalým výměníkům, které jsou většinou umístěny uprostřed sídlišť, jež vytápějí.  A kdo jiný by měl o jejich vzhledu rozhodnout než ti, kteří bydlí v jejich bezprostřední blízkosti. Změňte svůj výměník!

„Víme, že příjemný výhled je pro hezký pocit z bydlení důležitý. A protože v Jablonecké energetické se snažíme dělat vše proto, aby bylo našim odběratelům doma dobře, rozhodli jsme se vypsat něco jako anketu na nápady, jak zkrášlit objekty, ve kterých jsou umístěny naše zdroje,” vysvětluje Boris Pospíšil z Jablonecké energetické. Je možné, že na některý z nich se právě vy díváte z okna svého bytu. Asi jste si na ten pohled už zvykli, ale zkuste si představit, jak by se mohl změnit.

Popusťte uzdu své fantazii a představte si výměník

Napadá vás, jak zkrášlit budovu s komínem, která stojí uprostřed vašeho bloku? Slušelo by jí třeba takové umělecké graffiti, jaké zdobilo komín na Brandlu před jeho odstřelem loni na podzim? Nebo byste raději, aby skoro zmizela pod popínavými rostlinami? Nebo by její zdi mohly pomalovat děti ze sousední školy? Možností je hodně a fantazii se meze nekladou. Uvařte si kávu, podívejte se z okna nebo balkonu právě na ten váš výměník a na chvilku se zasněte. Co vás napadne, zkuste popsat, namalovat nebo třeba upravit fotku v některém z grafických programů a pošlete do Jablonecké energetické.

Zapojit se mohou všichni

Nápady, které JE posbírá, se budou vyhodnocovat z hlediska proveditelnosti v dané lokalitě a také z hlediska finanční náročnosti. Ty nejvhodnější pak bude Jablonecká energetická postupně realizovat. „Jsem zvědavý, kolik lidí se nad vzhledem svého bydliště zamyslí a kolik inspirace se nám sejde. Je možné, že pokud lidé svou představu namalují nebo jinak graficky ztvární, budeme moci uspořádat třeba výstavu,” říká Boris Pospíšil. Může se také stát, že dostaneme nápadů jen pár, a výběr bude snadný. Každopádně bychom rádi vtiskli bývalým výměníkům novou podobu a přizvat ty, kterých se to nejvíc týká, tedy sousedy, nám dává smysl. Zapojit se ale samozřejmě mohou všichni, kterým není Jablonec a jeho vzhled lhostejný,” uzavírá Pospíšil.

Na vaše nápady a inspiraci se těšíme až do konce září 2022 na e-mailu info@jeas.cz nebo na poštovní adrese JE a. s. U Rybníka 5, Jablonec nad NisouSdílet tento článek
surface-fresh-water-with-splashes
Previous post
Dezinfekce rozvodů teplé vody
Next post
Oznámení o přerušení dodávky pitné vody (27. 5.)
surface-fresh-water-with-splashes
📌Naše kotelna v Mechové ulici v Jablonci bude už na podzim vypadat trochu jinak. Přibude přístavba na kogenerační jednotku a akumulační nádrž na vodu. A taky fotovoltaika na střeše. 👀Pokud chcete o celém procesu vědět něco víc, přijďte na den otevřených dveří ve ČTVRTEK 3️⃣0️⃣. května mezi 15:00 a 17:00 ke kotelně. 🤝Všechno vám vysvětlíme. Na místě se budou naši odborníci, a také architekti Kancelář architektury a oddělení strategického plánování - Jablonec n. N. a lidé z ČEZ Energo, kteří budou kogenerační jednotku stavět.Už teď můžeme říct, že✅ parkovací místa zůstanou✅ přibude zeleň ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku
📣Od pondělka 20. do středy 22.května bude přerušena dodávka tepla do domů na adrese B. Němcové 38 a 40. Budeme propojovat nové potrubí, a to bez odstávky nedáme. 🤷Děkujeme za pochopení! ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• Od 20.5.od 9:00 do 24.5.2024 do 16:00 hod.- Z důvodu propojení nového potrubí dojde k přerušení dodávky tepla na vytápění - do objektů B.Němcové 38,40 (aktualizace: vzhledem k technickým potížím termín prodloužen).

X