Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Nelíbí se vám pohled z okna? Změňte ho!

Chcete ovlivnit podobu a vzhled svého bydliště, čtvrti nebo celého města? Právě teď máte možnost díky Jablonecké energetické. Ta chce dát „nový kabát“ svým bývalým výměníkům, které jsou většinou umístěny uprostřed sídlišť, jež vytápějí.  A kdo jiný by měl o jejich vzhledu rozhodnout než ti, kteří bydlí v jejich bezprostřední blízkosti. Změňte svůj výměník!

„Víme, že příjemný výhled je pro hezký pocit z bydlení důležitý. A protože v Jablonecké energetické se snažíme dělat vše proto, aby bylo našim odběratelům doma dobře, rozhodli jsme se vypsat něco jako anketu na nápady, jak zkrášlit objekty, ve kterých jsou umístěny naše zdroje,” vysvětluje Boris Pospíšil z Jablonecké energetické. Je možné, že na některý z nich se právě vy díváte z okna svého bytu. Asi jste si na ten pohled už zvykli, ale zkuste si představit, jak by se mohl změnit.

Popusťte uzdu své fantazii a představte si výměník

Napadá vás, jak zkrášlit budovu s komínem, která stojí uprostřed vašeho bloku? Slušelo by jí třeba takové umělecké graffiti, jaké zdobilo komín na Brandlu před jeho odstřelem loni na podzim? Nebo byste raději, aby skoro zmizela pod popínavými rostlinami? Nebo by její zdi mohly pomalovat děti ze sousední školy? Možností je hodně a fantazii se meze nekladou. Uvařte si kávu, podívejte se z okna nebo balkonu právě na ten váš výměník a na chvilku se zasněte. Co vás napadne, zkuste popsat, namalovat nebo třeba upravit fotku v některém z grafických programů a pošlete do Jablonecké energetické.

Zapojit se mohou všichni

Nápady, které JE posbírá, se budou vyhodnocovat z hlediska proveditelnosti v dané lokalitě a také z hlediska finanční náročnosti. Ty nejvhodnější pak bude Jablonecká energetická postupně realizovat. „Jsem zvědavý, kolik lidí se nad vzhledem svého bydliště zamyslí a kolik inspirace se nám sejde. Je možné, že pokud lidé svou představu namalují nebo jinak graficky ztvární, budeme moci uspořádat třeba výstavu,” říká Boris Pospíšil. Může se také stát, že dostaneme nápadů jen pár, a výběr bude snadný. Každopádně bychom rádi vtiskli bývalým výměníkům novou podobu a přizvat ty, kterých se to nejvíc týká, tedy sousedy, nám dává smysl. Zapojit se ale samozřejmě mohou všichni, kterým není Jablonec a jeho vzhled lhostejný,” uzavírá Pospíšil.

Na vaše nápady a inspiraci se těšíme až do konce září 2022 na e-mailu info@jeas.cz nebo na poštovní adrese JE a. s. U Rybníka 5, Jablonec nad NisouSdílet tento článek
surface-fresh-water-with-splashes
Previous post
Dezinfekce rozvodů teplé vody
Next post
Oznámení o přerušení dodávky pitné vody (27. 5.)
surface-fresh-water-with-splashes
📣V sobotu 23. září od 8:00 do 14:00 hod nepoteče teplá voda kvůli opravě vodovodního potrubí ve Smetance 👉do SŠŘaS Smetanova 66 👉do bytového domu Smetanova 63Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnost. 🙏 ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY
• V sobotu 23.9.2023 od 8:00 do 14:00 hod. z důvodu opravy potrubí pitné vody dojde k přerušení dodávky teplé užitkové vody do objektů SŠŘaS Smetanova 66 a bytového domu Smetanova 63.
• Ve dnech 09.10.2023 až 11.10.2023 bude přerušena distribuce plynu a bude přerušena dodávka tepla a teplé užitkové vody v BD Střelecká 7 a MŠ Střelecká 14

X