Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Naše elektromobily šetří životní prostředí

Snažíme se veškerými aktivitami naší společnosti, jako největšího dodavatele dálkového tepla v Jablonci nad Nisou, přispívat ke zlepšení životního prostředí. Elektromobily považujeme za správné řešení zejména proto, že se naši technici pohybují po městě autem.

S radostí proto oznamujeme, že jsme uspěli s žádostí o podporu v rámci výzvy č. 3/2022 Ekomobilita Národního programu Životní prostředí s projektem „Ekomobilita ve společnosti Jablonecká energetická a.s.“.  A můžeme tak pořídit celkem tři elektromobily včetně dvou chytrých dobíjecích stanic.

Dva elektromobily a dvě dobíjecí stanice již Jablonecká energetická a.s. převzala. Třetím elektromobilem rozšíříme svůj ekologický vozový park do konce roku 2023.

Dálkové teplo z naší soustavy je klíčovým řešením pro „zelenou“ budoucnost. Proto ve spolupráci s ČEZ Energo postupně budujeme na našich zdrojích kogenerační jednotky, jejichž provoz přispívá k optimalizaci provozu celé soustavy. Jako pilotní projekt na jednom z našich zdrojů jsme vloni spustili fotovoltaickou elektrárnu. A plánujeme spuštění dalších, ve spolupráci s městem a s využitím dotací. Spolupracujeme se SVJ a bytovými družstvy, městskými i komerčními organizacemi.

Sdílet tento článek
Jablonecká teplárna snižuje ceny!
Previous post
Od 1. ledna 2023 zlevňujeme o 27 %
Next post
Komunitní energetika v Jablonci
Fotovoltaika - komunitní energetika

3 weeks ago

Od města postupně přebíráme a modernizujeme kotelny v městských budovách. Nejnovějším počinem je ta v atletické hale na Střelnici v Jablonec nad Nisou - oficiální ♻️ moderní kondenzační kotle♻️ optimální nastavení provozu♻️ dálkový dohled a servis 24/7♻️ úspora až 50 % ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• 9.2.2024 (15:00-17:00 hod.) - z důvodu opravy havárie na potrubí dojde k PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY do objektů Mšenská 6 až 12,42,44 ,MŠ a ZŠ Josefa Hory 31,33.

X