Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Naše elektromobily šetří životní prostředí

Snažíme se veškerými aktivitami naší společnosti, jako největšího dodavatele dálkového tepla v Jablonci nad Nisou, přispívat ke zlepšení životního prostředí. Elektromobily považujeme za správné řešení zejména proto, že se naši technici pohybují po městě autem.

S radostí proto oznamujeme, že jsme uspěli s žádostí o podporu v rámci výzvy č. 3/2022 Ekomobilita Národního programu Životní prostředí s projektem „Ekomobilita ve společnosti Jablonecká energetická a.s.“.  A můžeme tak pořídit celkem tři elektromobily včetně dvou chytrých dobíjecích stanic.

Dva elektromobily a dvě dobíjecí stanice již Jablonecká energetická a.s. převzala. Třetím elektromobilem rozšíříme svůj ekologický vozový park do konce roku 2023.

Dálkové teplo z naší soustavy je klíčovým řešením pro „zelenou“ budoucnost. Proto ve spolupráci s ČEZ Energo postupně budujeme na našich zdrojích kogenerační jednotky, jejichž provoz přispívá k optimalizaci provozu celé soustavy. Jako pilotní projekt na jednom z našich zdrojů jsme vloni spustili fotovoltaickou elektrárnu. A plánujeme spuštění dalších, ve spolupráci s městem a s využitím dotací. Spolupracujeme se SVJ a bytovými družstvy, městskými i komerčními organizacemi.

 

Sdílet tento článek
Jablonecká teplárna snižuje ceny!
Previous post
Od 1. ledna 2023 zlevňujeme o 27 %
Next post
Komunitní energetika v Jablonci
Fotovoltaika - komunitní energetika
📌Naše kotelna v Mechové ulici v Jablonci bude už na podzim vypadat trochu jinak. Přibude přístavba na kogenerační jednotku a akumulační nádrž na vodu. A taky fotovoltaika na střeše. 👀Pokud chcete o celém procesu vědět něco víc, přijďte na den otevřených dveří ve ČTVRTEK 3️⃣0️⃣. května mezi 15:00 a 17:00 ke kotelně. 🤝Všechno vám vysvětlíme. Na místě se budou naši odborníci, a také architekti Kancelář architektury a oddělení strategického plánování - Jablonec n. N. a lidé z ČEZ Energo, kteří budou kogenerační jednotku stavět.Už teď můžeme říct, že✅ parkovací místa zůstanou✅ přibude zeleň ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku
📣Od pondělka 20. do středy 22.května bude přerušena dodávka tepla do domů na adrese B. Němcové 38 a 40. Budeme propojovat nové potrubí, a to bez odstávky nedáme. 🤷Děkujeme za pochopení! ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• Od 20.5.od 9:00 do 24.5.2024 do 16:00 hod.- Z důvodu propojení nového potrubí dojde k přerušení dodávky tepla na vytápění - do objektů B.Němcové 38,40 (aktualizace: vzhledem k technickým potížím termín prodloužen).

X