Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Naše elektromobily šetří životní prostředí

Snažíme se veškerými aktivitami naší společnosti, jako největšího dodavatele dálkového tepla v Jablonci nad Nisou, přispívat ke zlepšení životního prostředí. Elektromobily považujeme za správné řešení zejména proto, že se naši technici pohybují po městě autem.

S radostí proto oznamujeme, že jsme uspěli s žádostí o podporu v rámci výzvy č. 3/2022 Ekomobilita Národního programu Životní prostředí s projektem „Ekomobilita ve společnosti Jablonecká energetická a.s.“.  A můžeme tak pořídit celkem tři elektromobily včetně dvou chytrých dobíjecích stanic.

Dva elektromobily a dvě dobíjecí stanice již Jablonecká energetická a.s. převzala. Třetím elektromobilem rozšíříme svůj ekologický vozový park do konce roku 2023.

Dálkové teplo z naší soustavy je klíčovým řešením pro „zelenou“ budoucnost. Proto ve spolupráci s ČEZ Energo postupně budujeme na našich zdrojích kogenerační jednotky, jejichž provoz přispívá k optimalizaci provozu celé soustavy. Jako pilotní projekt na jednom z našich zdrojů jsme vloni spustili fotovoltaickou elektrárnu. A plánujeme spuštění dalších, ve spolupráci s městem a s využitím dotací. Spolupracujeme se SVJ a bytovými družstvy, městskými i komerčními organizacemi.

Sdílet tento článek
Jablonecká teplárna snižuje ceny!
Previous post
Od 1. ledna 2023 zlevňujeme o 27 %
Next post
Komunitní energetika v Jablonci
Fotovoltaika - komunitní energetika

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLA A TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY
• Z důvodu havárie potrubí dojde k přerušení dodávky tepla v ulici B.Němcové 38,40,46 v úterý 21.3.2023 od 7:00 hod do 15:00 hod.
• Přerušení dodávky teplé užitkové vody dojde ve SŠŘaS Smetanova 66 a v bytovém domě Smetanova 63 v pátek 24.3.2023 od 15:00 do 18:30 hodin.

X