Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Naše elektromobily šetří životní prostředí

Snažíme se veškerými aktivitami naší společnosti, jako největšího dodavatele dálkového tepla v Jablonci nad Nisou, přispívat ke zlepšení životního prostředí. Elektromobily považujeme za správné řešení zejména proto, že se naši technici pohybují po městě autem.

S radostí proto oznamujeme, že jsme uspěli s žádostí o podporu v rámci výzvy č. 3/2022 Ekomobilita Národního programu Životní prostředí s projektem „Ekomobilita ve společnosti Jablonecká energetická a.s.“.  A můžeme tak pořídit celkem tři elektromobily včetně dvou chytrých dobíjecích stanic.

Dva elektromobily a dvě dobíjecí stanice již Jablonecká energetická a.s. převzala. Třetím elektromobilem rozšíříme svůj ekologický vozový park do konce roku 2023.

Dálkové teplo z naší soustavy je klíčovým řešením pro „zelenou“ budoucnost. Proto ve spolupráci s ČEZ Energo postupně budujeme na našich zdrojích kogenerační jednotky, jejichž provoz přispívá k optimalizaci provozu celé soustavy. Jako pilotní projekt na jednom z našich zdrojů jsme vloni spustili fotovoltaickou elektrárnu. A plánujeme spuštění dalších, ve spolupráci s městem a s využitím dotací. Spolupracujeme se SVJ a bytovými družstvy, městskými i komerčními organizacemi.

Sdílet tento článek
Jablonecká teplárna snižuje ceny!
Previous post
Od 1. ledna 2023 zlevňujeme o 27 %
Next post
Komunitní energetika v Jablonci
Fotovoltaika - komunitní energetika
📣V sobotu 23. září od 8:00 do 14:00 hod nepoteče teplá voda kvůli opravě vodovodního potrubí ve Smetance 👉do SŠŘaS Smetanova 66 👉do bytového domu Smetanova 63Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnost. 🙏 ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY
• V sobotu 23.9.2023 od 8:00 do 14:00 hod. z důvodu opravy potrubí pitné vody dojde k přerušení dodávky teplé užitkové vody do objektů SŠŘaS Smetanova 66 a bytového domu Smetanova 63.
• Ve dnech 09.10.2023 až 11.10.2023 bude přerušena distribuce plynu a bude přerušena dodávka tepla a teplé užitkové vody v BD Střelecká 7 a MŠ Střelecká 14

X