Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Ceny tepla v roce 2024 stoupnou minimálně

Jablonecká energetická reaguje na změnu sazby DPH a zvýšení regulovaných poplatků za dodávky energií ze strany distributorů. Pro rok 2024 zvyšuje ceny za dodávky tepla a teplé užitkové vody pouze o  7 %.  Zákazníci podle nového ceníku zaplatí o 88 resp. 83 Kč/GJ více než v roce 2023.

“Společnost Jablonecká energetická hospodaří dobře, daří se nám nakupovat komodity za příznivé ceny a úspěšně pokračujeme v přípravě projektu komunitní energetiky. V cenách pro rok 2024 reagujeme pouze na úpravu sazeb DPH a plánované navýšení regulované složky distribučních poplatků stanovené ERÚ,” konstatuje předseda představenstva JE a.s. Petr Roubíček.

Cenový výměr 1/2024

Sdílet tento článek
10 let vám dodáváme energie s jistotou
Previous post
Jablonecká energetická se úspěšně rozvíjí už 10 let
Next post
JE vybírá dodavatele fotovoltaiky
Fotovoltaika na střeše zdroje v ul. B. Němcové
📌Naše kotelna v Mechové ulici v Jablonci bude už na podzim vypadat trochu jinak. Přibude přístavba na kogenerační jednotku a akumulační nádrž na vodu. A taky fotovoltaika na střeše. 👀Pokud chcete o celém procesu vědět něco víc, přijďte na den otevřených dveří ve ČTVRTEK 3️⃣0️⃣. května mezi 15:00 a 17:00 ke kotelně. 🤝Všechno vám vysvětlíme. Na místě se budou naši odborníci, a také architekti Kancelář architektury a oddělení strategického plánování - Jablonec n. N. a lidé z ČEZ Energo, kteří budou kogenerační jednotku stavět.Už teď můžeme říct, že✅ parkovací místa zůstanou✅ přibude zeleň ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku
📣Od pondělka 20. do středy 22.května bude přerušena dodávka tepla do domů na adrese B. Němcové 38 a 40. Budeme propojovat nové potrubí, a to bez odstávky nedáme. 🤷Děkujeme za pochopení! ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• Od 20.5.od 9:00 do 24.5.2024 do 16:00 hod.- Z důvodu propojení nového potrubí dojde k přerušení dodávky tepla na vytápění - do objektů B.Němcové 38,40 (aktualizace: vzhledem k technickým potížím termín prodloužen).

X