Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
JE vybírá dodavatele fotovoltaiky

Společnost Jablonecká energetická a.s. zahájila zadávací řízení pro výběr dodavatele veřejné zakázky „FVE na objektech Statutárního města Jablonec nad Nisou a jím vlastněných společností“. Předmětem veřejné zakázky za 150 milionů korun je poskytnutí dodávek a montáže fotovoltaiky včetně řídicího systému na vytipované objekty v majetku města.

Zahájení realizace projektu předpokládáme v první polovině letošního roku.

Náklady celého projektu činí 150 milionů korun, přičemž cca 50 % pokryje dotace ze Státního fondu životního prostředí (SFŽP). Zbytek bude financovat společnost Jablonecká energetická ze svých zdrojů.

„Jablonecká energetická bude následně celý systém provozovat a zajišťovat dodávky elektřiny a také akumulaci energie do baterií nebo teplé vody. Položíme tak základ pro komunitní energetiku v Jablonci nad Nisou,“ konstatuje Boris Pospíšil, člen představenstva pověřený řízením společnosti.

„Vypsání výběrového řízení je završením jedné z etap ambiciózního projektu. Věřím, že jsme vše připravili pečlivě a děkuji všem, kteří se na tom podíleli jak v Jablonecké energetické, tak na magistrátu. Velký dík samozřejmě patří i našim externím odborným spolupracovníkům.  Věřím, že i při výběru dodavatele budeme mít šťastnou ruku,“ říká předseda představenstva JE a.s. Petr Roubíček. 

Veškeré podrobné informace jsou dostupné na profilu zadavatele Jablonecká energetická a.s.

Profil zadavatele – detaily zadávacího řízení včetně zadávací dokumentace

Věstník veřejných zakázek – Oznámení o zahájení zadávacího řízení

 

Sdílet tento článek
Ceny tepla pro rok 2024 stoupnou minimálně
Previous post
Ceny tepla v roce 2024 stoupnou minimálně
Next post
Máme první kotelnu s tepelným čerpadlem na ohřev vody
Nová kotelna s tepelným čerpadlem v atletické hale ušetří až polovinu nákladů.

3 weeks ago

Od města postupně přebíráme a modernizujeme kotelny v městských budovách. Nejnovějším počinem je ta v atletické hale na Střelnici v Jablonec nad Nisou - oficiální ♻️ moderní kondenzační kotle♻️ optimální nastavení provozu♻️ dálkový dohled a servis 24/7♻️ úspora až 50 % ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• 9.2.2024 (15:00-17:00 hod.) - z důvodu opravy havárie na potrubí dojde k PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY do objektů Mšenská 6 až 12,42,44 ,MŠ a ZŠ Josefa Hory 31,33.

X