Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
JE vybírá dodavatele fotovoltaiky

Společnost Jablonecká energetická a.s. zahájila zadávací řízení pro výběr dodavatele veřejné zakázky „FVE na objektech Statutárního města Jablonec nad Nisou a jím vlastněných společností“. Předmětem veřejné zakázky za 150 milionů korun je poskytnutí dodávek a montáže fotovoltaiky včetně řídicího systému na vytipované objekty v majetku města.

Zahájení realizace projektu předpokládáme v první polovině letošního roku.

Náklady celého projektu činí 150 milionů korun, přičemž cca 50 % pokryje dotace ze Státního fondu životního prostředí (SFŽP). Zbytek bude financovat společnost Jablonecká energetická ze svých zdrojů.

„Jablonecká energetická bude následně celý systém provozovat a zajišťovat dodávky elektřiny a také akumulaci energie do baterií nebo teplé vody. Položíme tak základ pro komunitní energetiku v Jablonci nad Nisou,“ konstatuje Boris Pospíšil, člen představenstva pověřený řízením společnosti.

„Vypsání výběrového řízení je završením jedné z etap ambiciózního projektu. Věřím, že jsme vše připravili pečlivě a děkuji všem, kteří se na tom podíleli jak v Jablonecké energetické, tak na magistrátu. Velký dík samozřejmě patří i našim externím odborným spolupracovníkům.  Věřím, že i při výběru dodavatele budeme mít šťastnou ruku,“ říká předseda představenstva JE a.s. Petr Roubíček. 

Veškeré podrobné informace jsou dostupné na profilu zadavatele Jablonecká energetická a.s.

Profil zadavatele – detaily zadávacího řízení včetně zadávací dokumentace

Věstník veřejných zakázek – Oznámení o zahájení zadávacího řízení

 

Sdílet tento článek
Ceny tepla pro rok 2024 stoupnou minimálně
Previous post
Ceny tepla v roce 2024 stoupnou minimálně
Next post
Máme první kotelnu s tepelným čerpadlem na ohřev vody
Nová kotelna s tepelným čerpadlem v atletické hale ušetří až polovinu nákladů.
📌Naše kotelna v Mechové ulici v Jablonci bude už na podzim vypadat trochu jinak. Přibude přístavba na kogenerační jednotku a akumulační nádrž na vodu. A taky fotovoltaika na střeše. 👀Pokud chcete o celém procesu vědět něco víc, přijďte na den otevřených dveří ve ČTVRTEK 3️⃣0️⃣. května mezi 15:00 a 17:00 ke kotelně. 🤝Všechno vám vysvětlíme. Na místě se budou naši odborníci, a také architekti Kancelář architektury a oddělení strategického plánování - Jablonec n. N. a lidé z ČEZ Energo, kteří budou kogenerační jednotku stavět.Už teď můžeme říct, že✅ parkovací místa zůstanou✅ přibude zeleň ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku
📣Od pondělka 20. do středy 22.května bude přerušena dodávka tepla do domů na adrese B. Němcové 38 a 40. Budeme propojovat nové potrubí, a to bez odstávky nedáme. 🤷Děkujeme za pochopení! ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• Od 20.5.od 9:00 do 24.5.2024 do 16:00 hod.- Z důvodu propojení nového potrubí dojde k přerušení dodávky tepla na vytápění - do objektů B.Němcové 38,40 (aktualizace: vzhledem k technickým potížím termín prodloužen).

X