Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Máme pro vás nové číslo magazínu!

S létem vydáváme i další číslo magazínu Jablonecké energie, který je určený pro všechny odběratele Jablonecké energetické. 

Na jeho stránkách můžete nahlédnout do zákulisí společnosti i do milých tváří našich zaměstnanců. Dozvíte se o aktuální výzvě pro všechny obyvatele Jablonce, kteří mají nápad na hezčí výměník, tedy místo, na které se  možná právě teď díváte z okna a v němž vzniká energie pro to, aby vám bylo doma dobře. A v neposlední řadě si přečíst vyjádření ředitele Borise Pospíšila k aktuální situaci na trhu s energiemi včetně plánů do budoucna.

Náš magazín si můžete vzít třeba s sebou na deku k přehradě a vyluštit si křížovku na zadní straně. Když budete dostatečně rychlí a pošlete vyluštěnou tajenku na e-mail info@jeas.cz, dostanete od nás chladivý ručník, který vám pomůže dobít energii na některém z vašich letních výletů.

Magazín Jablonecká energie Léto 22 připravujeme proto, abyste věděli, co se u nás děje a budeme rádi, pokud se stanete jeho pravidelnými čtenáři. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout zde.  

Sdílet tento článek
Previous post
Jablonecká energetická nabízí jistotu
Next post
Jablonecká energetická od 1. září zvyšuje ceny 
2022-03-15-10-38-36-CZ7_7957
Dálkovým odečtem energií šetříme nejen čas, ale také peníze. Jak? 👉Postupně zavádíme start-upový systém Smart metering u městských objektů. Veškeré výstupy z elektroměrů, plynoměrů a vodoměrů se sbíhají v jednom společném inteligentním datovém úložišti, které umožňuje našim odborníkům všechna data vyhodnocovat a také optimálně nastavit spotřebu. 📈 Případné nezvyklé výkyvy nebo havárie jsou zaznamenány on-line a naši dispečeři a technici tak můžou okamžitě jednat. 💪 Naším cílem je monitorovat v Jablonci 400 odběrných míst. Potenciál pro úsporu nákladů za elektřinu i vodu na městském majetku je až desítky milionů korun ročně. ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku
Jak budeme modernizovat kotelnu v ulici Mechová? 👀👇 ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• Ke dni 31.5.2024 ukončujeme topnou sezónu. Děkujeme za Vaši přízeň.

X