Email: info@jeas.cz
Nonstop dispečink
724 096 663
Máme pro vás nové číslo magazínu!

S létem vydáváme i další číslo magazínu Jablonecké energie, který je určený pro všechny odběratele Jablonecké energetické. 

Na jeho stránkách můžete nahlédnout do zákulisí společnosti i do milých tváří našich zaměstnanců. Dozvíte se o aktuální výzvě pro všechny obyvatele Jablonce, kteří mají nápad na hezčí výměník, tedy místo, na které se  možná právě teď díváte z okna a v němž vzniká energie pro to, aby vám bylo doma dobře. A v neposlední řadě si přečíst vyjádření ředitele Borise Pospíšila k aktuální situaci na trhu s energiemi včetně plánů do budoucna.

Náš magazín si můžete vzít třeba s sebou na deku k přehradě a vyluštit si křížovku na zadní straně. Když budete dostatečně rychlí a pošlete vyluštěnou tajenku na e-mail info@jeas.cz, dostanete od nás chladivý ručník, který vám pomůže dobít energii na některém z vašich letních výletů.

Magazín Jablonecká energie Léto 22 připravujeme proto, abyste věděli, co se u nás děje a budeme rádi, pokud se stanete jeho pravidelnými čtenáři. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout zde.  

Sdílet tento článek
Previous post
Jablonecká energetická nabízí jistotu
Next post
Jablonecká energetická od 1. září zvyšuje ceny 
2022-03-15-10-38-36-CZ7_7957

3 weeks ago

Od města postupně přebíráme a modernizujeme kotelny v městských budovách. Nejnovějším počinem je ta v atletické hale na Střelnici v Jablonec nad Nisou - oficiální ♻️ moderní kondenzační kotle♻️ optimální nastavení provozu♻️ dálkový dohled a servis 24/7♻️ úspora až 50 % ... See MoreSee Less
Zobrazit na Facebooku

• 9.2.2024 (15:00-17:00 hod.) - z důvodu opravy havárie na potrubí dojde k PŘERUŠENÍ DODÁVKY TEPLÉ UŽITKOVÉ VODY do objektů Mšenská 6 až 12,42,44 ,MŠ a ZŠ Josefa Hory 31,33.

X